Memo
-
Neem contact op met uw netwerkbeheerder voor meer informatie over de LDAP-server en de coderingsinstelling.
-
Open de Webpagina van deze machine
-
Log in als de beheerder.
-
Kies [Admin Setup].
-
Selecteer [Network] > [LDAP].
-
Voer het FQDN of IP-adres van de LDAP-server in [LDAP Server (LDAP server)].
Opmerking
-
Als u [Digest-MD5 (Digest-MD5)] of [Secure Protocol (Beveiligingsprotocol)] bij [Method (Methode)] in stap 9 selecteert, hoeft u geen IP-adres in te voeren maar wel een FDQN. FQDN is een combinatie van een hostnaam en een domeinnaam. (Voorbeeld: Server1.domein1.local)
-
-
Voer het poortnummer in van de LDAP-server in [Poortnummer].
-
Specificeer een time-out waarde om op de zoekresultaten te wachten in [Timeout].
-
Specificeert een BaseDN voor toegang tot de LDAP-server onder [Search Root].
-
Selecteer een noodzakelijkeauthenticatiemethode in [Method].
[Anonymous (Anoniem)]: Verbind de LDAP server met anonieme verificatie.
[Simple (Eenvoudig)]: Verbind de LDAP server met eenvoudige verificatie.
[Digest-MD5 (Digest-MD5)]: Verbind de LDAP server met DIgest-MD 5 verificatie.
[Secure Protocol (Beveilingsprotocol)]: Verbind de LDAP server met beveiligingsprotocol (Kerberos) verificatie.
Opmerking
-
Selecteert u [Anonymous (Anoniem)], verifieert het apparaat altijd door anonieme verificatie. Als u de LDAP server gebruikt voor de verificatie van de LDAP naam, selecteer dan een andere verificatiemethode voor [Anonymous (Anoniem)].
Memo
-
Als u [Digest-MD5] selecteert, moet u de DNS-server instellen.
-
Als u [Secure Protocol (Beveiligd protocol)] selecteert, moet u de SNTP-server, DNS-server en de beveiligingsprotocol server instellen.
-
-
Als u iets anders dan [Anonymous (Anonymous)] selecteert bij stap 9, geeft u het gebruikers-id en het wachtwoord op waarmee u zich bij de LDAP-server wilt aanmelden.
-
Selecteer de coderingsmethode in [Encryption].
[None (Geen)]: Codering is niet uitgevoerd.
[LDAPS (LDAPS)]: Codering in LDAPS methode is uitgevoerd.
[STARTTLS (STARTTLS)]: Codering in StartTLS methode is uitgevoerd.
-
Klik op [Submit].