Afdrukresultaten voor inkt simuleren
U kunt uitvoer simuleren, zoals die van een offsetdrukpers, door het aanpassen van de CMYK-kleurgegevens.
Opmerking
-
De XPS-printerdriver voor Windows kan niet worden gebruikt voor deze functie.
-
Mac OS X PS printerstuurprogramma mogelijk niet beschikbaar afhankelijk van de toepassingen.
-
Deze functie kan worden gebruikt wanneer [Office Color] of [Graphic Pro] geselecteerd is in [Kleurmodus].
-
Bij het PCL-stuurprogramma voor Windows kan deze functie worden gebruikt als [Graphic Pro (Graphic Pro)] is geselecteerd bij [Color Mode (Kleurmodus)].
Voor PCL-printerdriver voor Windows
-
Open het af te drukken bestand.
-
Selecteer [Afdrukken] in het menu [Bestand].
-
Klik op [Preferences (Voorkeuren)].
-
Selecteer [Color (Kleur)] bij [Color Setting (Kleurinstelling)] op het tabblad [Setup (Setup)].
-
Klik [Detail ... (Detail...)] in het tabblad [Setup (Instellingen)] en selecteer [Grafic Pro (Grafic Pro)].
-
Selecteer [Printersimulatie].
-
Selecteer in [Simulatie doelprofiel] in [Invoerprofiel] de inktfunctie die u wilt simuleren en klik vervolgens op [OK].
-
Wijzig indien nodig andere instellingen en klik vervolgens op [OK (OK)].
-
Klik op [Print (Afdrukken)] in het scherm [Print (Afdrukken)].
Voor PS-printerdriver voor Windows
-
Open het af te drukken bestand.
-
Selecteer [Afdrukken] in het menu [Bestand].
-
Klik op [Voorkeuren] of [Eigenschappen].
-
Klik op het tabblad [Kleur] en selecteer [Graphic Pro]. Klik daarna op [Detail].
U kunt een printersimulatie uitvoeren met [Office Color] voor zakelijke of andere documenten. Klik op [Geavanceerd] en selecteer daarna in [Inktsimulatie CMYK] de inktfunctie die u wilt simuleren.
-
Zet een vinkje voor [Printersimulatie].
-
Selecteer in [Simulatie doelprofiel] in [Invoer] de inktfunctie die u wilt simuleren en klik vervolgens op [OK].
-
Wijzig indien nodig andere instellingen en klik vervolgens op [OK (OK)].
-
Klik op [Print (Afdrukken)] in het scherm [Print (Afdrukken)].
Voor Mac OS X
-
Open het af te drukken bestand.
-
In het menu [Bestand] selecteert u [Afdrukken].
-
Selecteer [Kleur] in het paneelmenu.
-
Selecteer [Graphic Pro].
-
Klik op [Opties] om [Printersimulatie] te selecteren.
-
Selecteer in [Simulatie doelprofiel] de inktfunctie die u wilt simuleren.
-
Wijzig, indien nodig, andere instellingen en klik op [Print (Afdrukken)].
Memo
-
Als de instellingsgegevens niet worden weergegeven in het afdruk dialoogvenster voor Mac OS X 10.7 tot 10.11, klik op [Show details (Informatie weergeven)] onderin het dialoogvenster.
-
Als er geen afdrukopties, maar twee menu-opties weergegeven worden in het dialoogvenster voor afdrukken voor Mac OS X 10.6.8 klikt u op de sluitdriehoek naast de vervolgkeuzelijst van [Printer].