Skanowanie obszernych dokumentów do zredukowania nieporządku

Jak przechowujesz wartościowe zapisane papiery lub ważne dokumenty, na których znajdują się ręcznie pisane notatki? W biznesie, nowe dokumenty są generowane codziennie. Zanim się obejrzysz, zostaniesz pogrzebany w stosach papierów.

Aby zapobiec takim sytuacjom, zalecamy skanowanie Twoich dokumentów, konwertując je w format PDF i przechowując je na komputerze.

Z funkcją "Skan do komputera", możesz użyć panelu operatora do zapisania zeskanowanych danych do komputera. Z funkcją 'Skan zdalny", możesz obsługiwać maszynę przez Twój komputer i wybierać lokalizacje do zachowania zeskanowanych danych. Poprzez skanowanie dokumentów i zapisywanie ich do komputera, możesz zredukować ryzyko błędnego umieszczenia, zniszczenia lub utraty, jednocześnie ułatwiając ich odzyskiwanie. W tym samym czasie, możesz zredukować nieporządek wokół biurka, dzięki czemu Twoja praca będzie bardziej efektywna. Funkcja "Skan zdalny", która jest użyteczna podczas skanowania zdjęć i obrazów, pozwala na podgląd skanowanych danych na komputerze, dzięki czemu możesz wyregulować kolory i jakość obrazu.

Zapisywanie zeskanowanych danych do komputera

Przykład innych wygodnych zastosowań

Obróbka danych dokumentacji wprowadzania produktu