Beginnen met scannen naar een apparaat (ActKey)

  1. Druk op [Scan (Scanner)] of (Scanner).

  2. Plaats een document in de ADF of op de glasplaat.

  3. Druk op [Scan To Computer (Scannen naar computer)].

  4. Druk op [Select A Connecting PC (Selecteer Een PC om Aan te sluiten)].

  5. Druk op [From Network (Van Netwerk)] of [From USB Interface (Van USB Interface)] in overeenstemming met de verbindingsmethode van het apparaat en computer.

  6. Voor de netwerkverbinding selecteer een bestemmingscomputer waar de gegevens aan verzonden kunnen worden.

    Memo

    Als de doelcomputer niet in de lijst met doelcomputers wordt weergegeven, registreert u de computer met Netwerkconfiguratie.

    Apparaat (nieuw apparaat) op een computer registreren via netwerkconfiguratie

  7. Druk op [Select An Application (Kies Een Toepassing)].

    Memo

    • Als u [Application (Toepassing)] selecteert, dan geeft u deze op als [Application-1 (Toepassing-1)] van ActKey en als deze speciale applicatie voor Windows start dan wordt de gescande afbeelding op de toepassing weergegeven.

    • Als u [Folder (Map)] selecteert, wordt het gescande document in de opgegeven map opgeslagen.

    • Als u [PC-FAX (PC-FAX)] selecteert, start een toepassig voor faxverzending. Na het versturen van het gescande document, stuurt u een fax met de toepassing voor faxverzending op uw computer.

  8. Klik op (START).

Als het apparaat is aangesloten via USB en ActKey niet op de computer wordt gestart zelfs als de knop (START) wordt ingedrukt, volgt u de stappen om ActKey te starten.

  1. Klik op [Start] en selecteer dan [Devices and Printers].

  2. Klik met de rechtermuisknop op [OKI MC573 (OKI MC573)] en kies vervolgens [Scan properties (Scaneigenschappen)].

    Als u het dialoogvenster [User Account Control (Gebruikersaccountbeheer)] ziet, klikt u op [Yes (Ja)].

  3. Klik op het tabblad Gebeurtenissen.

  4. Selecteer een gebeurtenis uit [Een gebeurtenis selecteren].

  5. Selecteer [Dit programma starten] en selecteer dan [ActKey].

  6. Herhaal stappen 4 en 5 zodat alle gebeurtenissen worden ingesteld op [ActKey].

  7. Klik op [OK].