De printerdriver instellen

Wanneer de extra lade is geplaatst, moet u het aantal laden instellen nadat het stuurprogramma van de printer is geïnstalleerd.

Voor informatie over de installatie van het stuurprogramma voor de printer raadpleegt u "Een stuurprogramma en software op een computer installeren".

Opmerking

  • Om deze procedure te volgen, moet u inloggen naar een computer als de beheerder.

  • Wanneer uw Mac OS voldoet aan de volgende condities, wordt de informatie over de geïnstalleerde optie automatisch verkregen, waarbij het niet nodig is dat u de printer driver instelt.

    - Wanneer de optionele apparatuur wordt geplaatst voordat het stuurprogramma van de printer is geïnstalleerd

    - Wanneer het apparaat via Bonjour is verbonden met een netwerk

    - Wanneer het apparaat via de USB-interface is aangesloten

Extra lade in het Windows PCL-printerstuurprogramma instellen

  1. Klik op [Start] en selecteer dan [Devices and Printers].

  2. Rechtsklik [OKI MB562] en selecteer vervolgens [OKI MB562(PCL6)] in [Printer properties (Printereigenschappen)].

  3. Kies het [Device Options] label.

  4. Voer [2] in voor [Geïnstalleerde papierladen] en klik vervolgens op [OK (OK)].

    Memo

    Als een TCP/IP-netwerkverbinding wordt gebruikt, klikt u op [Get Printer Settings (Printerinstellingen ophalen)] om het aantal laden automatisch in te stellen.

Extra lade in het Windows PS-printerstuurprogramma instellen

  1. Klik op [Start] en selecteer dan [Devices and Printers].

  2. Rechtsklik [OKI MB562] en selecteer vervolgens [OKI MB562(PS)] in [Printer properties (Printereigenschappen)].

  3. Kies het [Device Settings] label.

  4. Kies [Get installed options automatically] voor [Installable Options], en klik dan op [Setup].

    Memo

    Wanneer u een USB verbinding gebruikt, kies [2] voor [Available Trays] in [Installable Options].

  5. Klik op [OK].

Extra lade in het Mac OS X-printerstuurprogramma instellen

  1. Selecteer [System Preferences] in het Apple menu.

  2. Selecteer [Printers & scanners].

  3. Selecteer de machine en klik dan op [Options & Supplies].

  4. Selecteer het tabblad [Options (Opties)].

  5. Selecteer [2 (1 Optional Tray) (2 (1 Optionele lade))] voor [Available Trays (Beschikbare laden)] en klik vervolgens op [OK (OK)].