Als de documentinvoerrollen in de ADF met inkt, tonerdeeltjes of papierstof zijn bevuild, worden documenten en afdrukken vuil en kan zich een papierstoring voordoen. Reinig de ADF één keer in de maand om deze problemen te voorkomen.
Opmerking
Gebruik geen benzine, verdunners, of alcohol. Zij kunnen de plastic onderdelen van de machine beschadigen.
-
Controleer de ADF afdekking.
-
Open de ADF-klep.
-
Veeg de document aanvoer rol (1), geleider oppervlak (2), rubber kussen (3), en rubber vel (4) af met een zacht doekje dat iets bevochtigd is met water en goed uitgeperst.
Veeg het gehele oppervlak van de rol schoon terwijl u deze met uw hand ronddraait.
Memo
Wanneer de document aanvoer rol zeer vuil is, veeg het voorzichtig af met een doekje dat vochtig is gemaakt met een neutraal reinigingsmiddel en goed uitgeperst, en veeg dan nogmaals af met een doekje dat iets vochtig is gemaakt met water en goed uitgeperst.
-
Sluit de ADF-klep.